Новини 2014-10-05 10:15

Порошенко пообіцяв кадрові перестановки в ЗСУ і попросив менше критикувати військових

Але президент не буде звільняти людей, які "ризикуючи життям, захищали батьківщину".

Президент України Петро Порошенко заявляє, що кадрові перестановки в Збройних силах будуть постійними, і закликає утриматися від критики дій силовиків в соцмережах і пресі.

Про це президент заявив на навчальному полігоні Сухопутних військ ЗСУ в Житомирській області, коментуючи  питання щодо можливих кадрових перестановок у Збройних силах України.

"Кадрові перестановки будуть постійно проводитися, і людей, які не піддаються критиці, немає. Єдине, що я не буду дозволяти, - це те, щоб під емоціями або під журнальними публікаціями ми відсторонили людей, які, ризикуючи життям, захищали батьківщину", - сказав він

"Ласкаво просимо в Збройні сили. Пройдіть цей шлях. Продемонструйте застосування вашої тактики, і, я думаю, що країна буде вам вдячна", - додав президент.

"Коли у Фейсбуці ми ведемо стратегічні розробки і жорстку війну вночі за комп'ютером, попиваючи каву, думаю, ми від таких порад поки утримаємося", - підсумував Порошенко.

Як відомо, раніше президент повідомив, що прийняв рішення звільнити голову Державної прикордонної служби Миколу Литвина в рамках реорганізації цього відомства.

Крім того, відповідаючи на питання, чи на планує звільнити главу Міноборони Валерія Гелетея, Порошенко сказав, що наразі кращої кандидатури на посаду не бачить.