Новини 2014-10-16 16:20

Держкомтелерадіо закрив 7 газет і 11 журналів через сепаратизм

Серед ЗМІ, що втратили свідоцтво про держреєстрацію, - газети «Новороссийский курьер», «Русский мир Украины», журнал «Російський профіль».

Держкомтелерадіо України в рамках заходів щодо очищення інформаційного простору від сепаратистської преси, визнав недійсними свідоцтва про реєстрацію 7 газет, 11 журналів та однієї збірки. Про це повідомляє Департамент інформаційної політики Комітету.

Так, у зв’язку з порушенням Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» Державною реєстраційною службою визнано такими, що втратили чинність,
свідоцтва про державну реєстрацію друкованих ЗМІ:

- збірника «Україна. Південний регіон. Новороссийский календарь»;

- газет «Новороссийский курьер», «Русский мир Украины», «Русская культура Украины», «Руський блок. Україна», «Русский блок. Украина», «Червона зірка», «Красная звезда»;

- журналів «Російська мова та література в навчальних закладах», «Русский язык и литература в учебных заведениях», «Русский язык, литература, культура в школе и вузе», «Російський профіль», «Русский профиль», «Russian profile», «Russischer profile», «Російський рок», «Русский рок», «Личности России», «Persons of Russia».

Нагадаємо, Держкомтелерадіо закликає повідомляти про видання, які пропагують заклики до зміни конституційного ладу, насилля та війни.  

схожі новини