Новини 2014-11-03 23:38

На Дніпропетровщині порушили справи проти "сміттєвих люстраторів"

30 осіб схопили та силою помістили до сміттєвого контейнера начальника комунального підприємства та двох посадовців Криворізької міської ради та, закривши їх кришкою, утримували деякий час у контейнері.

Дії "сміттєвих люстраторів" із Кривого Рогу підпадають під статті Кримінального кодексу України. Про це заявили у прокуратурі Дніпропетровської області.

Це відомство здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому міліцією «за фактом вчинення хуліганських дій, незаконного позбавлення волі службових осіб комунального підприємства Кривого Рогу та Криворізької міської ради».

Як повідомили у прокуратурі, встановлено, що 31 жовтня біля будівлі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду група з 30 осіб схопила та силою помістила до сміттєвого контейнера начальника комунального підприємства та двох посадовців Криворізької міської ради та, закривши їх кришкою, утримувала деякий час у контейнері.

За цим фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб), ч. 2. ст. 146 (незаконне позбавлення волі щодо двох чи більше осіб) Кримінального кодексу України, заявили у прокуратурі.

Крім того, у відомстві поінформували, що на місці перебувало кілька працівників міліції, які «ніяких заходів щодо припинення протиправних дій не вжили», відтак щодо них також розпочали кримінальне провадження за статтею «службова недбалість».

Раніше у Дніпропетровську порушили кримінальне провадження за фактом хуліганських дій щодо прокурора області: активісти з «люстраційного комітету», звинувачуючи посадовця в бездіяльності, висипали на нього кошик сміття. Прокурор усі звинувачення відкинув.

 

схожі новини