Новини 22:18

Україна повідомила ЄС про вторгнення російських танків

Це було зроблено в контексті зусиль української сторони, спрямованих на мобілізацію підтримки з боку ЄС у питаннях забезпечення виконання Москвою взятих на себе зобов'язань по зняттю напруженості в Донбасі.

Посол України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв передав верховному представнику ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріці Могеріні інформацію про склад російського збройного угруповання, яке незаконно вторглося на територію України, та факти його подальшого нарощування. Про це повідомили в місії України при ЄС.

"Це було зроблено в контексті зусиль української сторони, спрямованих на мобілізацію підтримки з боку ЄС у питаннях забезпечення виконання Москвою взятих на себе зобов'язань по зняттю напруженості в Донбасі", - зазначили в місії України при ЄС.

Нагадаємо, 17 листопада в Брюсселі відбудеться засідання Ради закордонних справ ЄС, на якому, зокрема, планується обговорити ситуацію в Україні та питання санкцій щодо Росії.

Тим часом, Росія продовжує доставляти на окуповану територію Донбасу важку військову техніку. Зокрема, 6 листопада з території Росії в напрямку Красного Луча Луганської області зафіксовано переміщення колони військової техніки з 32 танків, 16 гаубиць Д-30 і 30 КамАЗів з боєприпасами і живою силою.

схожі новини