Новини 2014-12-19 22:59

Україна і РФ планують створити спільний патруль уздовж окупованих терористами територій

Окрім того, місія ОБСЄ зазначає, що спільний українсько-російський центр зі спостереження за дотриманням вогню вже повністю забезпечений необхідними речами, щоб проводити спільний патруль на Донбасі.

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі заявляє, що українські і російські військові планують розпочати здійснювати спільний патруль вздовж контрольованих бойовиками територій в Луганській та Донецькій областях з 28 грудня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ОБСЄ.

Спостерігачі ОБСЄ 18 грудня в Дебальцеве Донецької області провели зустріч з офіцерами українських та російських Збройних сил, які працюють в Об`єднаному (спільному) центрі з контролю та координації щодо спостереження за дотриманням припинення вогню, а саме українським генерал-майором Олександром Розмазніним та російським генерал-майором Олександром Вязніковим. 

На зустрічі також були присутні представники бойовиків з терористичних організацій ”Донецької народної республіки” та ”Луганської народної республіки”.

”Український генерал-майор Розмазнін заявив, що всі представники Об`єднаного (спільного) центру з контролю та координації будуть повністю готові, щоб розпочати спільні патрулі вздовж всіх територій, які контролюються ”ДНР” та ”ЛНР” до 28 грудня”, - сказано в повідомленні.

Окрім того, місія ОБСЄ зазначає, що спільний українсько-російський центр зі спостереження за дотриманням вогню вже повністю забезпечений необхідними речами, щоб проводити спільний патруль на Донбасі. У цьому зв`язку зазначається, що залишилось дочекатися завершення впровадження в дію поточної угоди про припинення вогню.

Також повідомляється, що в Донецьку було створено один із офісів спільного українсько-російського центру. Спостерігачі ОБСЄ там зустрілися також з офіцерами української та російської армій та представниками ”ДНР”.

”Вони заявили, що в штабі Об`єднаного (спільного) центру з контролю та координації разом вирішили перетворити офіс центру в Донецьку в штаб так званого сектору ”М”, який буде відповідальним за здійснення контролю порушень режиму припинення вогню в даному секторі, який контролюється ”ДНР”, - сказано в повідомленні.

Співрозмовники місії заявили, що вони планують розпочати спільне патрулювання вздовж лінії розмежування з наступного тижня.

схожі новини