Новини 2014-12-25 14:41

В Одесі знайшли мертвим підозрюваного у терактах в місті

Загиблий – 55-річний мешканець Придністров'я.

У Одеській області в орендованому іноземцем будинку виявлено арсенал зброї, а власника боєприпасів знайдено мертвим. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС в Одеській області.

Згідно з повідомленням, під час проведення оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб, причетних до здійснення низки вибухів на території Одеси, співробітники міліції вийшли на слід 55-річного жителя Придністров'я.

«У місцях вірогідного перебування підозрюваного оперативники влаштували засідки. Проте безпосередньо поспілкуватися з ним оперативникам не вдалося у зв'язку з тим, що 24 грудня близько 5:00 його бездиханне тіло з різними травмами знайшли на узбіччі автодороги «Одеса-Кучургани». Згідно з висновком експерта, вказані травми характерні для дорожньо-транспортної події», – зазначили у МВС.

У межах кримінального провадження, відкритого за фактом ДТП, першочерговими слідчими заходами було проведено обшук за місцем проживання потерпілого в селі Нерубайське Біляївського району Одеської області, де він тимчасового орендував житло. Під час огляду житлового будинку працівниками міліції виявлено і вилучено арсенал вибухівки і боєприпасів: 120 бронебійно-трасуючих набоїв калібру 7,62 мм, 27 пістолетних набоїв калібру 9 мм, три саморобних вибухових пристрої з вогневим способом приведення в дію, кожний з яких складався з трьох тротилових шашок. Крім того – запальні трубки з вогнепровідним шнуром до кожного вибухового пристрою, одну тротилову шашку «Тип 400», по чотири гранати РГД і Ф-1 з запалами, електродетонатор, елементи для приладу безшумної стрільби.

За попередніми даними, встановлено імовірний збіг вилученого в будинку саморобного елемента датчика цілі до механізму із знайденими фрагментами, вилученими під час огляду місця події на перегоні Одеса-Застава1.

Слідство продовжується. Перевіряється причетність загиблого до вчинення інших терористичних актів на території Одеси.

Нагадаємо, 24 грудня в Одесі під поїздом підірвали залізничну колію.

 

схожі новини