Новини 2015-01-12 21:36

Портнову оголосили підозру в зловживанні службовим становищем

Наразі триває досудове розслідування.

Генеральна прокуратура України повідомила колишньому заступнику глави Адміністрації президента Андрія Портнова про підозру за фактом зловживання службовим становищем. Про це на своїй сторінці в Facebook написав старший помічник генпрокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов.

"Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання колишнім заступником Глави Адміністрації Президента України Портновим А.В. своїм службовим становищем. 29.12.2014 у провадженні складено повідомлення про підозру Портнову А.В. у вчиненні кримінального правопорушення", - повідомив Карпунцов.

За його словами, наразі триває досудове розслідування.

Як відомо, ГПУ розшукує Андрія Портнова, через підозру в причетності до масових вбивств активістів у центрі Києва в період з 18 по 22 лютого 2014 року. 

У листопаді 2014 року прокуратура всьоме програла Портнову у суді: Печерський райсуд Києва задовольнив черговий позов Портнова до ГПУ та визнав незаконною переписку Генеральної прокуратури України з Євросоюзом щодо Портнова. 

Суд зобов'язав прокуратуру направити до ЄС лист, яким Євросоюз буде поінформований "про свої незаконні дії і направити згадане рішення суду протягом 30 днів". 

Перед цим Портнов виграв суд до ГПУ про захист честі, гідності та ділової репутації: суд визнав дії Генпрокуратури щодо Портнова "протиправними, весь обсяг інформації про нібито його причетності до трагічних подій на Майдані в лютому 2014 недостовірним і невідповідним дійсності, зобов'язавши відновити його порушені права".

Апеляційний суд зобов'язав Генпрокуратуру в засобах масової інформації публічно спростувати раніше поширену інформацію і розмістити її сайті ГПУ.

схожі новини