Новини 17:56

Більше тисячі дітей змушені ховатися у бомбосховищах Донецька - ЮНІСЕФ

Організація вже забезпечила близько 1100 дітей і дорослих, що живуть в бомбосховищах і підвалах, наборами предметів гігієни. Крім того, планується забезпечити зимовим одягом мінімум 10000 дітей, що знаходяться в окупованому Донбасі.

У Донецьку понад 1000 дітей змушена ховатися в підземних бомбосховищах через військовий конфлікту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЮНІСЕФ Україна.

"ЮНІСЕФ нагадує всім сторонам конфлікту, що дітей потрібно оберігати від насильства. Ми також закликаємо міжнародне співтовариство негайно надати необхідну допомогу цим дітям", - заявила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Також у повідомленні зазначається, що організація вже забезпечила близько 1100 дітей і дорослих, що живуть в бомбосховищах і підвалах, наборами предметів гігієни. Крім того, планується забезпечити зимовим одягом мінімум 10000 дітей, що знаходяться в окупованому Донбасі.

ЮНІСЕФ звертає увагу, що в грудні 2014 організація подала заявку на фінансування у розмірі 32,4 млн дол. для збільшення обсягів гуманітарної допомоги в зону конфлікту. На сьогодні для цих цілей вже виділено понад 10 млн дол.

Нагадаємо, в результаті бойових дій на Донбасі за увесь час конфлікту вбито 60 дітей. Крім того, на окупованих бойовиками територіях Донецької та Луганської областей знаходиться близько 500 тис. дітей. 

схожі новини