Новини 2015-02-20 17:12

ГПУ оголосила про підозру в сепаратизмі екс-голові міськради Севастополя

У зазначеному впровадженні також виконується комплекс слідчих дій, спрямованих на отримання доказів провини кожного депутата Верховної Ради АР Крим та Севастопольської міської ради, які брали участь у скоєнні злочинів зазначеної категорії.

Генеральна прокуратура України оголосила про підозру у сепаратизмі колишньому голові міської ради Севастополя Юрію Дойнікову. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"Головним військовим прокурором оголошено про підозру голови Севастопольської міської ради Ю. Дойнікову у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28, 1 ч. ст. 109 (співучасть у насильницькій зміні конституційного ладу в Україні), ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 110 (співучасть у зміні меж території та державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 1 ст. 255 (участь у злочинах, вчинених злочинною організацією) КК України", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в зазначеному впровадженні також виконується комплекс слідчих дій, спрямованих на отримання доказів провини кожного депутата Верховної Ради АР Крим та Севастопольської міської ради, які брали участь у скоєнні злочинів зазначеної категорії.

Нагадаємо, в Криму присягу на вірність народу України порушили 6 тис. моряків.

схожі новини