Новини 2015-03-11 09:01

В Макіївці назріває "продовольчий бунт", а в Дебальцевому процвітає мародерство

Крім цього, керівництво "ДНР" проводить "чистку" Новоазовської "міськадміністрації".

На територіях, тимчасово підконтрольним бойовикам, назрівають продовольчі та політичні конфлікти, не припиняються мародерство та грабежі. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» (ІО) та нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

За його словами, в Макіївці назріває "продовольчий бунт".

"Місцеве населення вкрай не задоволене захмарними цінами, встановленими на продовольчі товари (1 кг оселедців - 116-120 грн)", - зазначає Тимчук..

"Екскалації соціальної напруги сприяє той факт, що до Макіївки масово повертаються збройні дезертири -"ополченці" із "ДНР" із лав місцевих жителів, що дезертували через хронічну невиплату зарплати "ДНР"", - підкреслює він.

"В Дебальцевому після відходу українських військ не припиняється масове мародерство. В ньому беруть участь не тільки бойовики, але й самі місцеві жителі, що грабують помешкання своїх сусідів", - інформує координатор ІО.

Також, за його словами, керівництво "ДНР" проводить "чистку" Новоазовської "міськадміністрації".

"Мер" міста від "ДНР" відсторонений від виконання службових обов'язків, його підозрюють в грабуванні "гуманітарної допомоги" із РФ. Фігурантами "кримінальної справи" є також деякі представники "міської адміністрації".

Як повідомлялося, у "ДНР" терористи продовжують "реформу вищої освіти", натомість в "ЛНР" "очищують" телепоростір від усього українського.

 

схожі новини