Новини 2015-03-11 16:42

Савченко виходить з голодування, керуючись рекомендаціями українських лікарів - адвокат

Крім того, Фейгін розповів, що захист отримав нові відеоматеріали, які підтверджують, що Надію викрали ще до того, як загинули російські журналісти, у вбивстві яких РФ звинувачує Савченко.

Льотчиця Надія Савченко виходить з голодування за рекомендаціями українських лікарів. Припинити голодування її переконали масові прохання українців, а також нагородження званням Героя України.  Про це розповів адвокат Савченко Марк Фейгін.

Він повідомив, що адвокати привезли Савченко спеціальне харчування.

«Рекомендації такі, що їй треба нежирну їжу вживати. Вона зараз буде пити вітамінізовані соки. Ми їй передали все необхідне. Перед тим ми проконсультувалися з українськими лікарями через «Батьківщину», яка цим займається», - розповів адвокат, якого цитує прес-служба партії «Батьківщина».

За словами Фейгіна, для Савченко привезли баночки з дитячими харчуванням, яке не містить барвників та хімічних добавок. Зокрема, це пюре і соки, які потрібно розводити водою.

«Вона періодично відчуває болі в животі, у неї блювота. Дуже важко засвоюється жирна їжа у вигляді того самого бульйону», - зазначив Фейгін.

Він також висловив обурення тим, що в тюремній клініці не придумали нічого іншого, аніж після такого тривалого голодування дати Надії курячий бульйон, який важко засвоюється.

«У мене були підзахисні, які голодували, але більше 9 днів ніхто з них не витримував. Так що в нас тут ситуація особлива з Надією Вікторівною. Загалом процес відновлення буде довгим. Це – не тиждень і не два, а набагато більше», - підсумував Фейгін.

Адвокат Савченко також повідомив, що захист надіслав звернення в міжнародні судові інстанції, проте зараз немає змоги розголошувати порядок цих звернень.

Крім того, Фейгін розповів, що захист отримав нові відеоматеріали, які підтверджують, що Надію викрали ще до того, як загинули російські журналісти, у вбивстві яких РФ звинувачує Савченко.

Як відомо, 2 березня Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України.

Нагадаємо, Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків. 8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Її звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які загинули 17 червня під Луганськом.

Савченко залишили під арештом до 13 травня. Голодувати вона почала 13 грудня.

5 березня українська льотчиця погодилася поїсти бульйон. Також повідомлялося, що Савченко вимагала, щоб саме українські лікарі виводили її з голодування.

схожі новини