Новини 15:42

Суддю Оберемка, який погрожував ДАІшникам зброєю, відсторонили

Йому інкримінують погрозу правоохоронцям, погрозу вбивством та хуліганство.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 25 березня розглянула та задовольнила клопотання Генерального прокурора України про відсторонення судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка терміном на два місяці. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Генеральний прокурор України звернувся з відповідним клопотанням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відносно судді Оберемка у зв'язку з розслідуванням кримінальних проваджень, в яких йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 1 березня працівники ДАІ зупинили автомобіль, за кермом якого перебував суддя Оберемко, який заявив, що «я п’яний їду додому, і це нормально», крім того він погрожував правоохоронцям пістолетом та прикривався іменем «свого хорошого друга» прокурора Києва Серія Юлдашева.

5 березня Оберемку оголосили про підозру.