Новини 2015-04-01 22:18

Савченко відмовляється від ін’єкцій глюкози

Адвокат прогнозує, що льотчицю можуть перевести до цивільної лікарні.

Українська льотчиця Надія Савченко, яку незаконно утримують в Росії, відмовляється приймати глюкозу внутрішньовенно. Про це заявив її адвокат Марк Фейгін.

За його словами, стан льотчиці "нормальний". Адвокат прогнозує, що її можуть перевести до цивільної лікарні.

"З огляду на те, що вона відмовляється приймати глюкозу внутрішньовенно, їй давали просто шматочки цукру. Вона їх їсть і підіймає цукор в крові. У неї доходило до 2,6, зараз — 3,1. Це вважається нижня межа, але нормально. Сьогодні до неї повинні були приїхати матір і сестра", — сказав Фейгін.

Як відомо, слідчий комітет Росії запідозрив адвоката української льотчиці Надії Савченко Марка Фейгіна в екстремізмі і розпочав перевірку.

Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, де разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків. 8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Її звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які загинули 17 червня під Луганськом.

Савченко залишили під арештом до 13 травня. Голодувати вона почала 13 грудня.

5 березня українська льотчиця погодилася вживати бульйон. Також повідомлялося, що Савченко вимагала, щоб саме українські лікарі виводили її з голодування.

14 березня українські лікарі заявили, що стан Савченко задовільний, але вона має перебувати в лікарні.

16 березня Савченко відновила голодування.

схожі новини