Новини 2015-04-15 17:41

Цього місяця з Ємену евакуювали 86 українців

Тільки 13 квітня 35 громадян України з Сани вивезли до Москви.

З початку квітня з Ємену забезпечено евакуацію 86 громадян України. Про це на брифінгу заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

«Зокрема, у контексті відповідних евакуаційних заходів 13 квітня літаками міністерства оборони РФ за маршрутом Сана-Москва з цієї країни (Ємену – Ред.) було вивезено 35 наших співвітчизників», –сказав дипломат.

За його словами, 5 громадян України вирішили власними силами повернутися в Україну комерційними авіарейсами, а решту громадян за сприяння МЗС відправлено або планується відправити найближчим часом до України залізничним транспортом.

Дипломат наголосив, що посольство України в Росії надає всебічну підтримку евакуйованим із Ємену українським громадянам, включаючи зустріч, належне документування, тимчасове розміщення в Москві та подальше відправлення до місць проживання в Україні.

Як відомо, раніше Саудівська Аравія та її союзники розпочали військову операцію в Ємені, щоб побороти антиурядові сили хуситів, які витіснили з країни президента. США підтримали коаліцію, однак наразі до військових дій не долучаються.

Як повідомлялося, хуситів підтримує Іран, однак офіційний Тегеран заперечує цю інформацію.

Крім того, Ємен звинувачував Росію в поставках зброї антиурядовим силам хуситів.

 

схожі новини