Новини 2015-06-02 15:55

В Україні зросли штрафи за браконьєрство

Наприклад, штраф за вбитого лося тепер становить 75 тис. грн.

Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Міністерством аграрної політики і продовольства підписали наказ про збільшення штрафів за порушення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання. Про це повідомив сайт Міністерства екології та природних ресурсів України.

Згідно з повідомленням на сайті, підвищено розмір штрафу за знищення окремих тварин і птахів. Наприклад, штраф за вбитого лося тепер становить 75 тис. грн, оленя – 50 тис. грн, дикого кабана – 33 тис. грн, зайця – 7 тис. грн, вовка – 2 тис. грн, лебедя – 3 тис. грн., качки – 800 грн.

Глава відомства Ігор Шевченко вважає, що такі дії будуть більше мотивувати працівників міліції та екоінспекції викривати порушників законодавства та браконьєрів.

Нагадаємо, в Луганській області очільник тамтешньої військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заборонив полювання, риболовлю, екскурсії та продаж алкоголю військовим. Таке рішення прийнято для мінімізації ризиків терористичних актів, захисту національної безпеки та запобігання правопорушень.

схожі новини