Новини 2015-06-11 15:41

У Києві та області не виявили забруднення через пожежу на нафтобазі – ДСНС

Перевищення максимального рівня забруднення атмосферного повітря на Київщині наразі немає.

У зв’язку з пожежею, що сталася на нафтобазі «БРСМ-Нафта» спеціалісти закладів Держсанепідслужби здійснюють постійний лабораторний контроль стану забруднення атмосферного повітря у Києва та населених пунктах Київщини. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

«Станом на 13:00 11 червня 2015 року перевищень максимально разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря не виявлено, негативний вплив на екологічну ситуацію відсутній», – йдеться у тексті.

Згідно з оприлюденими даними аналізів, в атмосфері Києва та області є перевищення рівня двоокису азоту – 0,12-0,2 (Київ) мг/ м куб. І 0,06-0,12 (область) мг/ м куб.,за норми 0,04 мг/м куб.) та формальдегіду – 0,005-0,018 (Київ) мг/ м куб. і 0,011 мг/ м куб. (область), за норми 0,003 мг/ м куб.

Ці перевищення «коливаються в межах, які характерні для цього періоду і пов’язані з автомобільними викидами, без негативних наслідків для життя та здоров’я людей», пояснили у ДСНС.

Як повідомлялося, пожежа на нафтобазі під Києвом посилилася через новий вибух.

Нагадаємо, у Київській області на території нафтобази ввечері 8 червня виникла пожежа. МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі.

Згодом стало відомо, що унаслідок пожежі загинули четверо осіб.

Читайте також: Вогонь у Києві та області: чорнобильські ліси, займання на ринках та "найбільша пожежа з 60-х".

схожі новини