Новини 16:38

Проти екс-заступника генпрокурора порушено справу за "кришування" компанії "БРСМ-Нафта"

Наливайченко не уточнив прізвища цього заступника генпрокурора.

СБУ відкрила кримінальне провадження стосовно одного з екс-заступників генпрокурора за отримання злочинних доходів від керівництва нафтобази "БРСМ-Нафта" в селі Крячки Київської області. Про це заявив глава СБУ Валентин Наливайченко в ході "круглого столу" з питань протидії корупції: "Корупція як загроза національній безпеці".

"Корупція вже завдала удару і створила екологічну катастрофу - Васильківський район, нафтобаза. Чому вона горіла? Та тому що власники дозволили, колишній міністр Ставицький і всі інші, кришували, отримували злочинні доходи. Один із колишніх заступників генпрокурора. Кримінальне провадження сьогодні СБУ зареєструвала, і ми налаштовані працювати, і не треба нас зупиняти", - заявив Наливайченко.

При цьому він не уточнив прізвища цього заступника генпрокурора.

Як зазначалося, у МВС повідомили про затримання керівника нафтобази під Києвом.

11 червня в РНБО повідомили про п'ять жертв пожежі на нафтобазі під Києвом. 12 червня на сайті ДСНС з'явилася інформація про ще одного загиблого.

Нагадаємо, у Київській області на території нафтобази ввечері 8 червня виникла пожежа. МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі.

схожі новини