Новини 12:08

Наливайченко заявив, що до пожежі на нафтобазі причетний екс-заступник Яреми Даниленко

Він зазначив, що СБУ не віддасть це кримінальне провадження іншим правоохоронним структурам.

Екс-заступник генпрокурора Анатолій Даниленко «кришував» діяльність нафтобази на Київщині, де сталася пожежаПро це сьогодні журналістам перед допитом у Генеральній прокуратурі заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Заступник генерального прокурора, який у жовтні минулого року фактично сприяв злочинній діяльності, є фігурантом кримінального провадження, я називаю це прізвище – це громадянин України 1963 року народження, його прізвище Даниленко. Щоб ніхто не сумнівався, ці ж свідчення в матеріалах СБУ передаються сьогодні тут у цю будівлю (генпрокуратуру – Ред.)».

«Ми вимагаємо від генеральної прокуратури затримати цю людину», - сказав Наливайченко.

Він зазначив, що СБУ не віддасть це кримінальне провадження іншим правоохоронним структурам щодо діяльності цієї нафтобази.

«Ми вимагаємо рішучих дій, і завтра у цей час я знову буду тут. Я приїду разом зі спецпідрозділом Альфа для отримання дозволу на затримання і доставку фігуранта справи. Він названий. Дійте, як вимагає закон», зазначив Наливайченко.

Нагадаємо, вчора Наливайченко сказав, що заступник колишнього генпрокурора є фігурантом у кримінальній справі про екоцид  за фактом пожежі на нафтобазі "БРСМ" на Київщині, проте не назвав прізвища.