Новини 2015-06-18 17:11

Двох із восьми бійців патрульної служби міліції "Торнадо" відпустили – замкомбата роти

"На сьогоднішній день у нас відпущено 2 бійця. Зі слідами тортур, з слідами фізичних каліцтв, також викрадені особисті речі, цінності. Це все відбувалося в будівлі луганської міліції".

На волю відпустили двох із восьми затриманих бійців роти "Торнадо", у них зняли побої. Про це сказав заступник комбата "Торнадо" Микола Цукур.

"На сьогоднішній день у нас відпущено 2 бійця. Зі слідами тортур, з слідами фізичних каліцтв, також викрадені особисті речі, цінності. Це все відбувалося в будівлі луганської міліції", - сказав він.

За словами Цукура, бійці не чинили опору, так як він особистим наказом направив 5 членів "Торнадо" для дачі свідчень у кримінальній справі.

"Замість того, щоб слідчий їх вислухав, їх розвели по кабінетах і почали їх бити", - стверджує він.

Цукур заявляє, що все відбувалося в будівлі міліції Луганської області.

Нагадаємо, вісім бійців роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" заарештовані за скоєння низки тяжких злочинів.

Також раніше повідомлялося, що бійці роти «Торнадо», яку голова МВС доручив розформувати, зачинилися на своїй базі у приміщенні школи у Луганській області і готові використати зброю. Про це повідомив Головний військовий прокурор, заступник генпрокурора Анатолій Матіос.

схожі новини