Новини 2015-08-04 21:05

Держкіно розширило список заборонених в Україні російських фільмів та серіалів

До переліку заборонених додали фільм "Червоний лотос" та три серіали: "Камєнська 1", "Загін", "Спецкор відділу розслідувань".

Державне агентство України з питань кіно розширило список заборонених російських фільмів та серіалів. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Згідно з повідомленням, до переліку заборонених додали фільм "Червоний лотос" та три серіали: "Камєнська 1", "Загін", "Спецкор відділу розслідувань".

"Згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", яким заборонено розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора, Державне агентство України з питань кіно на підставі рішення Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України заборонило ще ряд російських пропагандистських фільмів, зокрема телесеріал "Камєнська 1", телесеріал "Загін", телесеріал "Спецкор відділу розслідувань", художній фільм "Червоний лотос", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, відзначається, що телесеріал "Камєнська 5" та "Камєнська 6" заборонені для демонстрації та розповсюдження з 2 липня 2015 року.

Як повідомлялося, раніше були заборонені російські серіали "Лягавий" та "Бандитський Петербург".

Нагадаємо, майже за рік Держкіно позбавило прокатних посвідчень майже 400 фільмів та серіалів російського виробництва.   

схожі новини