Новини 2015-08-12 15:23

Бойовики запустили снаряди в Макіївський металургійний завод, є постраждалі

Снаряди ушкодили рухомий склад підприємства, газопровід та внутрішньозаводські електричні мережі.

12 серпня бойовики обстріляли Макіївську філію Єнакіївського металургійного заводу Групи Метінвест, поранення отримав один із працівників. Про це інформує прес-служба підприємства.

«Снаряди ушкодили рухомий склад підприємства, газопровід  та внутрішньозаводські електричні мережі. Основне обладнання не постраждало. Контужений працівник залізничного цеху. Йому надано медичну допомогу. Для життя загрози немає», – йдеться у повідомленні.

Наразі працівники підприємства проводять відновлювальні роботи. Завод працює за штатним розкладом.

Нагадаємо, Макіївська філія ЄМЗ неодноразово потрапляла під обстріли. Так, 6 лютого постраждала північна частина заводу – снаряди пошкодили газопроводи коксового та природного газу. Буквально через кілька днів, 9 лютого, в результаті чергових інтенсивних мінометних та артилерійських обстрілів і отриманих ушкоджень, підприємство змушене було зупинитися. Відновити виробничий процес вдалося лише в квітні поточного року.

Також нагадаємо, у ніч на 12 липня Авдіївський коксохімічний завод ​​Групи Метінвест піддався масованому обстрілу, поранення отримали двоє співробітників. 

схожі новини