Новини 2015-08-13 14:51

У Макіївці бойовики «ДНР» розібрали залізничні рейки для продажу на металобрухт

Серед «ополченців» ходять чутки про згортання проекту «ДНР», тому перед втечею вони намагаються будь-яким шляхом збагатитися.

Від жителів Макіївки доходить чергова інформація про мародерство представників окупаційної влади «ДНР». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє «Оборона Маріуполя».

«Зазначені факти городяни пов'язують з чутками, які ходять в середовищі «ополченців» про швидке згортання проекту «Донецька республіка», тому перед втечею бойовики намагаються будь-яким шляхом отримати джерела збагачення», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бойовики впали духом: забракло грошей та розповзлися чутки про зміну ватажків «ЛНР-ДНР».

Зазначається, що нещодавно в Гірницькому районі міста бойовиками «республіканської гвардії ДНР» були демонтовані під'їзні та внутрішні колії на території «Макіївського шахтобудівельного управління» з метою їх подальшого продажу на металобрухт.

При цьому, згідно з текстом, керівник шахтобудівельного управління неодноразово переконував терористів, що руйнування залізниці призведе до зупинки підприємств вугільної промисловості в цьому регіоні. Проте командир воєнізованого формування бойовиків, які скоїли демонтаж, повідомив, що «зараз в бюджеті« ДНР» немає коштів для забезпечення військових провізією, а робочі як-небудь переб'ються».

«Після того, коли всі залізничні колії були зрізані, командир бойовиків видав керівництву підприємства «Акт про вилучення», виготовлений кустарним способом», – резюмує ОМ.

Як повідомлялося, на окупованому Донбасі застрайкували три шахти, озброєні бойовики порадили їм «триматися».

 

 

 

схожі новини