Новини 2015-08-18 16:35

Експерти назвали десять країн, які до 2050 року матимуть найбільшу кількість населення

До першої трійки увійшли Індія, Китай та Сполучені Штати Америки, однак найбільший бебі-бум наразі спостерігають у країнах Африки.

Експерти Population Reference Bureau (PRB) у Вашингтоні визначили десять країн, які до 2050 року матимуть найбільшу кількість населення. Результати відповідних досліджень оприлюднило американське видання Bloomberg.

Як повідомляється, до першої трійки увійшли Індія, Китай та США. Крім того, до першої десятки увійдуть три африканських країни — Нігерія, яка за кількістю населення лише на 1 млн відставатиме від США, а також Конго та Ефіопія, які витіснять із рейтингу Росію та Мексику.

Чинний рейтинг країн з найбільшою кількістю населення

Прогнозований на 2050 рік рейтинг

Як зазначають експерти, наразі США та інші розвинені країни намагаються адаптувати свої трудові ресурси через старіння населення, в африканських країнах спостерігають бебі-бум. Нігер, Південний Судан, Демократична Республіка Конго, Сомалі та Чад мають найвищі показники народжуваності у світі.

"Африка буде ключовим фактором у зростанні населення протягом наступних кількох десятиліть", - пояснив Пітер Гольдштейн, віце-президент PRB.

Нагадаємо, станом на 1 лютого 2015 року чисельність наявного населення України (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя) склала 42 млн 910 тис. 885 осіб. 

 

 

схожі новини