Новини 13:59

Квіт звільнив цілий відділ міністерства через замовчування махінацій в НАУ

Міністр зауважив, що сьогодні НАУ став об'єктом комерційної уваги кількох осіб, зокрема, проректора Максима Луцького.

Міністр освіти та науки України Сергій Квіт звільнив відділ внутрішнього аудиту міністерства через проведену перевірку фінансової та господарської діяльності Національного авіаційного університету. Про це в ході брифінгу в четвер в Києві повідомив сам міністр.

"Як наслідок цієї перевірки (перевірки в НАУ- Ред.) я звільняю... свій відділ внутрішнього аудиту",- сказав Квіт.

Разом з тим, він зауважив, що сьогодні НАУ став об'єктом комерційної уваги кількох осіб, зокрема, проректора Максима Луцького.

"Я думаю, що не буде секретом, що одна із цих осіб - дуже відома, це Максим Луцький, яка займає посаду проректора", - додав він.

Також урядовець зауважив, що в університеті проводилися маніпуляції із землею, квартирами, розподілом посад, зокрема, посад проректорів та придбанням літаків за завищеними цінами.

Нагадаємо, що  до початку активної політичної кар’єри Луцький  працював на посаді проректора НАУ.

У 2006 році Луцький став депутатом ВР від БЮТ, але майже одразу вступив до Партії регіонів. У 2010 році Луцький переобрався до Ради та почав працювати на керівних посадах у парламентському комітеті з питань освіти і науки.

У 2012 році Луцький як самовисуванець балотувався на посаду народного депутата України у Солом’янському районі міста Києва, але програв вибори. Згодом його призначили головою Солом’янської райдержадміністрації в місті Києві.

6 червня 2014 року під стінами НАУ відбулася акція протесту проти призначення Луцького в.о. проректора. Міністр освіти й науки Сергій Квіт розпорядився відсторонити його від роботи, але зараз він знову перебуває на посаді.

схожі новини