Новини 18:01

Одеська морська академія отримала статус національного університету

Порошенко присвоїв їй такий статус 25 серпня.

Президент України Петро Порошенко присвоїв Одеській національній морській академії статус Національного університету. Про це глава держави повідомив під час зустрічі з курсантами та професорсько-викладацьким складом навчального закладу в рамках робочої поїздки в Одеську область, повідомляє прес-служба президента.

Порошенко нагадав, що Україна входить до п'ятірки світових лідерів за кількістю офіцерів морського транспорту, що працюють на світовому ринку морських перевезень.

"Сьогодні якість підготовки українських моряків відповідає всім міжнародним стандартам і визнана на світовому рівні. Розвиток вітчизняної системи підготовки моряків є гарним прикладом використання та розвитку людського потенціалу, інтеграції України у світові ринки", - сказав Порошенко. Він також зазначив, що, незважаючи на нестабільність останніх років, система підготовки висококваліфікованих кадрів для морської галузі в нашій країні не тільки збережено, але і розвивалася.

За словами президента, академія є провідним вищим навчальним закладом та методичним центром в морській галузі України - вона здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для морського транспорту, так і офіцерів ВМС.

Як відомо, сьогодні Порошенко представив патрульну поліцію Одеси.