Новини 2015-09-01 13:24

Держкіно заборонило показ ще трьох російських серіалів

Серед них одразу дві «Платини».

Державне агентство України з питань кіно на підставі висновку Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України заборонило показ ще трьох російських телесеріалів. Про це йдеться на сторінці Держкіно у Facebook.

Зокрема йдеться про серіали: «Платина», реж.-М.Алієв, 2005 р. (країна-виробник Росія), «Платина 2», реж. Алієв М., 2008 р. (країна-виробник Росія), «Спасіть наші душі», реж. Белевич К., 2008 р. (країна-виробник Росія-Україна).

Зазначається, що рішення прийняте згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та Закону України «Про кінематографію», яким заборонено розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора або створення позитивного образу працівників таких органів чи радянських органів державної безпеки.

Як повідомлялося, на початку серпня Держкіно додало до переліку заборонених фільмів «Червоний лотос» та три серіали: «Камєнська 1», «Загін», «Спецкор відділу розслідувань». Раніше були заборонені російські серіали «Лягавий» та «Бандитський Петербург».

Нагадаємо, майже за рік Держкіно позбавило прокатних посвідчень майже 400 фільмів та серіалів російського виробництва. 

схожі новини