Новини 2015-09-10 18:11

Після скарг у соцмережах Міноборони повернуло постачальникові вісім тонн неякісної тушонки

Повідомляється, що до постачальника м'ясних консервів ТОВ «Геус-груп» застосують штрафні санкції.

Фотографії в соцмережах та скарги на незадовільну якість м'ясних консервів, якими годують військових ЗСУ, спонукали Міністерство оборони розірвати контракти з недобросовісними постачальниками. Про це повідомляється сайті Міноборони.

«Суб'єкти господарювання, які на даний час надають послуги з продовольчого забезпечення Збройним Силам України, будуть попереджені про розрив контракту у разі постачання неякісної продукції», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що до постачальника м'ясних консервів ТОВ «Геус-груп» застосують штрафні санкції.

«Згідно з договором, укладеним Міністерством оборони України, послуги із забезпечення продуктами харчування у районі виконання завдань 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ ЗС України (де вилучено неякісні консерви) надає ТОВ «Геус-груп». Зазначені м’ясні консерви поставлені до бригади в період з 31 серпня по 1 вересня 2015 року. Під час огляду виявлено окремі банки з ознаками бомбажу (здуття), незначної кількості вмісту м’ясної складової та перебільшення вмісту жиру. Ці м’ясні консерви вироблені ДП «Деражнянський плодоконсервний завод» на замовлення ТОВ «Гран-терра», термін придатності — 4 роки», - інформують у Міноборони.

Читайте також: У МВС з’ясували, хто перепродував американські сухпайки, призначені для військових

Згідно з повідомленням, на початку вересня партія із 8 тонн цих м'ясних консервів була поставлена ТОВ «Геус-груп» до базового табору штабу АТО, але після проведення перевірки була повернута з причини їх сумнівної якості.

У Міноборони інформують, що наразі волонтерська група «Сармат» спільно зі штабом АТО проводять перевірку наявності продукції зазначеного виробника з метою її вилучення та заміни на якісну продукцію в інших військових частинах та підрозділах, які перебувають в зоні АТО.

«З метою недопущення подібних випадків у майбутньому Міністерство оборони України внесе зміни до договорів з суб'єктами господарювання в частині завчасного обов'язкового проходження вхідного контролю м'ясних консервів в акредитованих установах ветеринарної медицини Міністерства оборони України перед їх передачею Збройним Силам України», - пообіцяли в Міноборони.

Також у повідомленні наголошується, що для комплектування сухих пайків Міністерство оборони України використовує тільки консерви з кришками «еasyopen».

«Інформуємо про випадок передачі представниками громадськості консерви «Каша перлова з яловичиною» Міністру оборони України на Яворівському полігоні, яка, з їх слів, була вилучена із набору сухого пайку для військовослужбовців Збройних Сил України. Передані консерви не використовуються в комплектуванні сухих пайків для Збройних Сил України, для яких постачаються тільки банки з кришкою «еasyopen» (з кільцем)», - запевнили в Міноборони.

схожі новини