Новини 2015-09-23 11:10

В одній з гімназій Києва через шкідливі речовини в повітрі проведуть токсикологічну експертизу

Головному управлінню Дерсанепідслужби у місті Києві дано доручення звернутись до ГУ МВС України у місті Києві щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом.

У Києві в приміщенні, де розташовані гімназія "Київська Русь" і ліцей "Інтелект" (вулиця Гмирі, 2-В), проведуть лабораторну експертизу полімерних поверхонь. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Згідно з повідомленням, орієнтовний термін для проведення усіх необхідних заходів - не менше 40 годин робочого часу. Через ці причини заняття у шкільному приміщенні тимчасово (на період з 23 до 25 вересня 2015 року) проводитися не будуть. Відповідне рішення ухвалене постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося, 22 вересня в результаті лабораторних досліджень, проведених Державною установою «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України» у пробах повітря, відібраних в окремих навчальних приміщеннях, було виявлено, що формальдегід перевищує середньодобову гранично допустиму концентрацію у 3,4 рази, а вміст фенолу – у 3,1 рази. Задовільні результати зафіксовано лише в їдальні, найбільше перевищення виявлено в актовій залі. У зв’язку із цим, Комісія ухвалила рішення здійснити експертизу усіх приміщень по вулиці Гмирі, 2-В.

Фото РБК-Україна

За рекомендаціями фахівців, там, де виявлено завищену концентрацію шкідливих речовин, першочергово буде проведено провітрювання та вологе прибирання спеціальним розчином. Після чого будуть здійснені повторні дослідження. Лише після отримання узагальненого висновку від Головного управління Дерсанепідслужби у м. Києві щодо результатів дослідження проб повітря та матеріалів усіх приміщень гімназії «Київська Русь» та ліцею «Інтелект», будуть прийняті заходи щодо їх усунення.

Також Головному управлінню Дерсанепідслужби у місті Києві дано доручення на підставі узагальнених висновків дослідження проб повітря та матеріалів всіх приміщень навчальних закладів, які розміщені на вул. Гмирі, 2-В, звернутись до ГУ МВС України у місті Києві щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом.

На час проведення токсикологічної експертизи навчальний процес у закладі буде призупинено. Для дітей, чиї батьки не мають змогу залишити їх вдома, міська влада доручила керівникам навчальних закладів організувати виховний процес у приміщенні найближчої школи № 62.

схожі новини