Новини 2015-10-19 16:45

У СЕС повідомили про перевищення вмісту шкідливих речовин у повітрі Києва

Зареєстровано перевищення гранично допустимих шкідливих речовин в повітрі, а саме продуктів горіння.

У Києві головне управління санітарно-епідеміологічної служби зафіксувало перевищення концентрації шкідливих домішок у повітрі через тління торфовищ на Київщині. Про це повідомив керівник київської СЕС Олег Рубан.

«Зараз ми отримали інформацію про перевищення у деяких районах, реєструємо перевищення у 1,3 до 2 разів. Це незначне перевищення для доби, але воно існує», – зазначив Рубан.

Він зауважив, що протягом доби фіксується зменшення концентрацій шкідливих домішок у повітрі. 

«Зареєстровано перевищення гранично допустимих шкідливих речовин в повітрі, а саме продуктів горіння. Перевищення ангідриду сірчистого в 1,3 до 2 разів майже по всьому Києві. Максимальну концентрацію ми реєструємо вранці з 5:00 до 8:00 ранку…у районах, які максимально наближені до території горіння, в 2, 3, є і в 4 рази. Це вранці, в період формування так званого смогу. При зміні погодних умов протягом доби від ранку ми реєструємо зниження цих концентрацій», – розповів Рубан. 

Нагадаємо, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують гасити 24 осередки тління торфу на загальній площі близько 122 гектари у 11 районах Київської області.

На початку вересня у Києві виникла сильна задимленість через пожежі в області. Через аномальну для початку вересня спеку та задимленість влада Києва зупиняла навчання в школах.

схожі новини