Новини 16:35

У Рівному затримали мобілізованого зі Львівщини, який грозився підірвати вокзал

Правоохоронці повідомили, що чоловік мав зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.

Міліція у Рівному затримала військового, який повідомив телефоном про намір підірвати дві гранати РГД-5 у приміщенні міського вокзалу. Про це повідомили у прес-службі МВС.

Згідно з текстом, повідомлення від невідомого надійшло до міліції сьогодні о 14:30. Автором виявився 28-річний житель Дрогобицького району Львівської області, який 6 серпня був мобілізований та проходив навчання на рівненському полігоні. 28 серпня солдат утік з госпіталю, де перебував на лікуванні.

«Зі слів солдата, він їхав поїздом на Львівщину. Вийшов на станції Рівне, щоб придбати харчі, однак на потяг запізнився. Перебуваючи у залі очікування, помітив двох чоловіків, яких запідозрив у сепаратизмі. Після цього, він попросив у пересічного громадянина мобільний телефон з якого і повідомив до міліції», – йдеться у тексті.

У міліції зазначили, що за зовнішніми ознаками чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. При огляді правоохоронці гранат у нього не знайшли. Матеріали за цим фактом будуть передані до військової служби правопорядку для прийняття процесуального рішення.

Як повідомлялося, на Центральному залізничному вокзалі Києва неодноразово затримували військових зі зброєю із зони АТО.