Новини 2015-11-06 11:30

Кума Табачника повернули на посаду першого проректора НАУ

Також в.о. ректора Хращевський поновив на посадах чотирьох звільнених проректорів.

Максима Луцького поновили на посаді першого проректора Національного Авіаційного Університету. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті навчального закладу.

"Дія контракту відновлена з 6 листопада 2015 року з посадовим окладом 4191 грн. в місяць, встановити доплату 25% посадового окладу за науковий ступінь, 33% посадового окладу за вчене звання", – йдеться в документі за підписом виконуючого обов'язки ректора Національного авіаційного університету Рімвідаса Хращевського.

Іншим наказом Хращевський поновив на посадах звільнених проректорів - Анатолія Полухіна, Ярослава Козачка, Павла Борсука та Ірину Зарубінську.

Нагадаємо, 20 серпня наказом Міносвіти звільнило першого проректора ВНЗ Максима Луцького (який є кумом скандального екс-міністра освіти Дмитра Табачника) і ще чотирьох проректорів - Павла Борсука, Ярослава Козачка, Ірину Зарубінську і Анатолія Полухіна.

«Зазначені особи були призначені на свої посади екс-ректором (Миколою) Куликом з перевищенням службових повноважень без узгодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, і знаходилися на них всупереч нормам чинного законодавства України», - пояснили причину звільнення у НАУ.

У повідомленні наголошується, що всупереч статуту НАУ умови і розмір оплати праці цих людей встановлювався самовільно, без узгодження за встановленою процедурою.

«Мова йде про значні обсяги бюджетних коштів», - заявили в навчальному закладі.

Як відомо, аудитори Міністерства освіти і науки України дали негативний висновок за результатами проведення фінансового аудиту та аудиту відповідності в Національному авіаційному університеті (НАУ), встановивши фінансових порушень на 300 млн грн.

Також Міністерство освіти передало Держприкордонслужбі сім літаків Національного авіаційного університету, які, як зазначається, закуповувалися під час непрозорих тендерів.

схожі новини