Новини 2015-11-11 08:44

В окупованому Криму вирішили порахувати "мігрантів із України"

Відсутність такого обліку створює "навантаження на інфраструктуру".

В анексованому Криму так звана "влада" хоче провести "перепис мігрантів" із України. Про це заявив представник окупаційної влади Сергій Аксьонов.

Мовляв, це дозволить планувати фінансування сфер охорони здоров'я й освіти.

"Сьогодні нам потрібно провести перепис мігрантів. У нас на території республіки, за попередніми оцінками, до 250 тисяч громадян України. Частина з них утекли від війни чи з інших об'єктивних причин приїхали", - сказав він.

"Це навантаження на всі наші об'єкти інфраструктури, на систему охорони здоров'я, освіти", - сказав Аксьонов журналістам.

"Робити це ми будемо й далі, але масштаб біди треба порахувати, уточнити й визначити джерела фінансування", - додав Аксьонов.

10 листопада "Рада міністрів" Криму створила спеціальну робочу групу з питань удосконалювання системи управління міграційними процесами. Її очолили "віце-прем'єр" Євгенія Бавикіна й "міністр курортів і туризму" Сергій Стрельбицький.

Як сказано в пояснювальній записці до документа, групу створено для адаптації мігрантів, інтегрування їх в "єдине правове й культурне поле Російської Федерації".

Як повідомлялося, в Криму селян зобов'язали постачати в місто продукти.

Крім того, Мєдвєдєв зобов'язав кримчан замінити українські номерні знаки на автомобілях на російські.

схожі новини