Новини 18:04

МЗС прокоментувало відкриття Росією кримінальної справи проти Віри Савченко

У зовнішньополітичному відомстві назвали такі дії політично заангажованими.

Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом порушення правоохоронними органами Російської Федерації кримінальної справи щодо громадянки України Віри Савченко з причин нібито неповаги до суду. Про це йдеться в коментарі, оприлюдненому на сайті МЗС.

"Послідовні каральні дії російської влади щодо Надії Савченко, а тепер – її сестри Віри Савченко переконливо підтверджують спланований і політично заангажований характер дій російської влади проти нескорених патріотів України," – йдеться в заяві.

Як наголосили в міністерстві, нелюдяність дій щодо Надії і Віри Савченко та українських політв’язнів у Російській Федерації, застосування права сили, а не сили права є ознаками  репресивної системи сучасної російської влади, яка чинить помсту за вірність своїм переконанням.

"Міністерство закордонних справ України вимагає від російської влади негайно припинити наругу над громадянами України Вірою і Надією Савченко, а також всіма українськими політв’язнями, звільнити їх і забезпечити повернення в Україну", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що проти Віри Савченко в Росії відкрили кримінальне провадження через неповагу до суду.

схожі новини