Новини 18:14

У Харкові відкрили провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності

Триває досудове розслідування, проводяться слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії.

У Харкові відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання інтерв'ю з посадовцем адміністрації одного з районів міста. Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, 23 листопада представник ГО «Громадська варта Харків», яка, з її слів, є журналісткою однойменної газети, звернулася до Дзержинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Читайте також: На Миколаївщині військові побили журналіста, що здійснював відеозйомку ДТП

Вона повідомила, що під час інтерв’ю з начальником одного з відділів адміністрації Дзержинського району м. Харкова один із працівників муніципальної служби охорони, яких викликав посадовець, вчинив перешкоджання її законній професійній діяльності журналіста. Це повідомлення того ж дня було зареєстроване в Журналі єдиного обліку Дзержинського відділу поліції.

24 листопада відомості про цей факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії.

схожі новини