Новини 2015-12-09 15:41

Директора Прикарпатського юридичного інституту впіймали на хабарі в 15 тис. грн

Він вимагав гроші у студентів за складення зимової сесії.

Директора Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» викрили в отриманні неправомірної вигоди від студентів. Про це на сторінці у мережі Facebook повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос з посиланням на військового прокурора Західного регіону.

«09.12.2015 слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами і спільно з співробітниками ВБКОЗ СБ України у Івано-Франківській області, у рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт одержання директором Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» неправомірної вигоди (7500 грн. і 300 дол. США) від двох студентів за допуск останніх до складання зимової сесії», – йдеться у повідомленні.

 

Знову про "хабарі" для Одеси але вже з Івано-Франківська. Лаконічна довідка військового прокурора Західного регіону: ...

Posted by Анатолій Матіос on 9 декабря 2015 г.

Читайте також: Transparency International склала «рейтинг корупції» в Україні

«Хабар» виявлений та вилучений у повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету керівника навчального закладу. Наразі проводяться обшуки у службових приміщеннях», – додав Матіос.

Як повідомлялося, декана Чернівецького національного університету впіймали на хабарі.