Новини 2015-12-16 22:59

Кабмін прийняв постанову про конкурс на посаду керівника Укрзалізниці

Конкурс оголосять після підписання постанови прем'єр-міністром.

Кабінет міністрів прийняв постанову про оголошення конкурсу на посаду голови правління Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця". Про це повідомив журналістам міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Сьогодні Кабмін прийняв постанову про оголошення конкурсу на голову правління Укрзалізниці. Тепер треба, щоб її прем'єр-міністр підписав і все, можна запускати", - наголосив він.

За словами Пивоварського, Мінекономіки, номінаційний комітет якого прийматиме остаточне рішення про переможця конкурсу, опублікує критерії для кандидатів одразу після того, як постанова буде підписана.

"Після того як буде підписана постанова Прем'єром і опубліковані кваліфікаційні вимоги, на подачу документів буде 30 днів", - уточнив міністр.

Читайте також: Керівник компанії-постачальника Укрзалізниці пішов з посади

Нагадаємо, за результатами другого етапу відкритого відбору на посаду фінансового директора ПАТ "Укрзалізниця" переміг Олександр Бужор, який має досвід керівництва фінансами у компаніях "Харківтрансгаз", "Укртрансгаз" та "Нафтогаз України".

Нагадаємо, 28 вересня Кабмін затвердив статут Укрзалізниці як публічного акціонерного товариства. Згодом уряд затвердив склад правління публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" та оприлюднив його.

схожі новини