Новини 2015-12-21 18:18

"Антонов" підбив підсумки конкурсу на народне ім’я для літака Ан-178

Від назв-переможниць вирішили відмовитися, бо "в конкурс втрутилася політика".

Авіабудівне підприємство «Антонов» підбило підсумки конкурсу на назву для нового транспортного літака Ан-178. Про це йдеться на сторінці концерну в Facebook.

«Надійшло близько п'яти тисяч пропозицій. До конкурсу долучилася нечувана кількість людей, які щиро віддавали свою голоси та пропонували нові і нові варіанти назв. Тільки на офіційній сторінці ДП «АНТОНОВ» на «Фейсбуці» конкурс охопив близько 250 тисяч учасників!», - зауважили в концерні.

«Після оприлюднення проміжних результатів голосування, в мирний перебіг народного конкурсу втрутилася політика. Боротьба за назву стала приводом міжнародних політичних баталій. ДП «АНТОНОВ» відомий в світі як фундатор науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду «АН» в політичних протистояннях. Тому новий транспортний «АН» залишається в міжнародній класифікації як АН-178», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що найбільшу кількість голосів отримали назви Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг. Ті учасники, які першими запропонували ці варіанти, отримають брендовані моделі літака АН-178.

Нагадаємо, український авіабудівний концерн "Антонов" у жовтні оголосив конкурс на назву нового літака Ан-178.

схожі новини