Новини 2015-12-22 11:54

Ісламська держава вирішила витіснити Талібан з Афганістану

Бойовики формують потужне бойове ядро на афганській території, вербуючи місцеве населення.

Терористична організація «Ісламська держава» прийняла рішення витіснити та замінити собою угрупування бойовиків «Талібан» з метою домінувати в Афганістані. Про це повідомляє видання Reuters.

Бойовики ІДІЛ на сході Афганістану розпочали вести радіомовлення, щоб завербувати новобранців з числа місцевого населення. Таким чином вони намагаються сформувати там власну силу і замінити Талібан, що є провідною точкою консолідації ісламістського руху в Афганістані.

Афганські чиновники стурбовані радіопередачами, які заохочують молодих людей вступати до лав ІД.

Читайте також: Терорист-смертник підірвав американських військових в Афганістані

Якщо трансляції продовжуватимуться, чиновники побоюються, що вони будуть підживлювати почуття безнадії серед великої кількості звиклих до війни і протистояння членів суспільства.

«Більшість наших людей не мають роботи, і це радіо стимулюватиме багатьох людей до приєднання до терористичних лав», - заявив Ахмад Алі Хазрат, глава Провінційної ради в провінції Нангархар.

«Тепер Ісламська держава перебуває за сім кілометрів від міста Джелалабад, і якщо уряд найближчим часом не почне діяти, то ІДІЛ розширюватиме свою трансляцію аж до Кабулу», - зауважив Алі Хазрат.

Нагадаємо, Financial Times знайшла вразливі місця ІДІЛ.

схожі новини