Новини 2016-01-03 19:59

Яценюк розповів про перспективи для української економіки після запровадження ЗВТ із ЄС

Безмитний продаж європейських товарів в Україні та українських товарів у Європі є викликом для внутрішнього виробника, а також можливістю для українського бізнесу стати більш сильним, більш конкурентним і завойовувати нові ринки.

Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом - це саме та перспектива для української економіки стати конкурентною, сильною, взірцевою і тією економікою, яка залучає інвестиції з ЄС, яка створює нові робочі місця, яка торгує вільно з Європою і яка дає можливість українському бізнесу розвиватися і йти вперед. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами Яценюка, 2016 рік для України - не просто новий календарний рік, а рік справжньої європейської інтеграції та поступу до найбільшого європейського ринку.

Він зазначив, що безмитний продаж європейських товарів в Україні та українських товарів у Європі є викликом для внутрішнього виробника, а також можливістю для українського бізнесу стати більш сильним, більш конкурентним і завойовувати нові ринки.

Яценюк наголосив, що сусідня Польща є найкращим прикладом європейської інтеграції для України.

"14 років Польща проводила складні реформи. Такі самі реформи, як ми провели за останніх 22 місяці. І внаслідок цих реформ Польща не просто стала членом Європейського Союзу, а Польща стала одним з найбільш сильних членів Європейського Союзу з розвинутою економікою. Це наш шлях. І ми пройдемо цей шлях", - запевнив прем’єр.

Яценюк також нагадав, що Україна очікує фінального рішення Європейського Союзу щодо надання безвізового режиму для громадян України, аби євроінтеграція для українців означала не лише вільну торгівлю, а й вільний перетин європейських кордонів.

"Ще дуже багато роботи попереду, складної, але правильної роботи, для того, щоб Україна стала членом Європейського Союзу. Для того, щоби наші громадяни почували себе як гідні члени великої європейської сім'ї. І це наша спільна робота. Спільна робота кожного громадянина країни. Спільна робота Уряду і Парламенту. Спільна робота всієї української нації, яка є європейською нацією. Тому що Україна - це Європа", - підсумував прем’єр-міністр.

Як відомо, 1 січня 2016 року набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

схожі новини