Новини 2016-01-13 17:51

Київрада вирішила передати петицію щодо юрисдикції Києво-Печерської лаври в Мінкульт

Петиції про зміну/збереження юрисдикції, а також листування з аргументами і погрозами як на користь, так і проти прецеденту, будуть передані в Міністерство культури.

Комісія Київради з питань місцевого самоврядування на засіданні вирішила не розглядати звернення та петиції щодо юрисдикції Києво-Печерської лаври, а направити їх до Міністерства культури. Про це в Facebook повідомив депутат Київради Олександр Пабат.

"Петиції про зміну/збереження юрисдикції Києво-Печерської Лаври, а також листування з аргументами і погрозами як на користь, так і проти прецеденту, будуть передані Мінкульту", - розповів Пабат.

Він також не виключив можливості згодом повернути комплекс у комунальну власність.

"Сьогоднішнє рішення комісії Київради залишити петиції і звернення щодо Києво-Печерської лаври без розгляду, юридично виправдане, переклавши відповідальність на Мінкульт, правда, із застереженням, що в перспективі можливе порушення питання про повернення об'єкта місту".

Депутат також нагадав, що з 2010 року Києво-Печерська лавра перебуває у сфері управління Мінкультури.

Петиции о смене/сохранении юрисдикции Киево-Печерской Лавры, а так же переписка с аргументами и угрозами как в пользу, т...

Опубліковано Александром Пабатом 13 січня 2016 р.

Нагадаємо, Київська міська рада прийняла до розгляду електронну петицію про переведення Києво-Печерської лаври з Московського в Київський патріархат.

Згодом міський голова столиці Віталій Кличко перенаправив петицію щодо збору підписів з питання переведення Києво-Печерської лаври з-під управління УПЦ МП до УПЦ КП на розгляд комісії з питань місцевого самоврядування Київради.