Новини 2016-01-14 18:05

Німеччина оголосила грошову винагороду за інформацію про нападників у Кельні

Поліція вже повідомила про затримання 32 людей за підозрою у насильницьких нападах у Кельні. 22 особи з них є біженцями.

Німецькі прокурори запропонували грошову винагороду розміром у 10 тис. євро за інформацію щодо причетних до масових сексуальних нападів на жінок напередодні Нового року в Кельні.

Понад 600 жінок у кількох містах по всій Німеччині подали до поліції заяви, що стосуються злочинів у діапазоні від сексуальних домагань до крадіжки особистих речей під час нападів у переддень Нового року. Поліцейське розслідування зосереджене на нелегальних мігрантах із Північної Африки, а також біженцях із Близького Сходу.

Останні напади поглибили сумніви громадськості щодо правильності рішення канцлера Ангели Меркель відкрити двері Німеччини для мігрантів, число яких у країні торік перевищило 1 мільйон.

Німецька поліція повідомила про 32 людей, затриманих за підозрою у насильницьких нападах у Кельні. 22 особи з них є біженцями.

Напади спричини шок серед німецького населення та спонукали політиків ввести жорсткіші санкції проти шукачів притулку у Німеччині, які порушили закон.

Нагадаємо, Німеччина запланувала спростити правила депортації після нападів у Кельні.

І як повідомлялося, ФРН приготувалась до терактів за паризьким сценарієм.

схожі новини