Новини 2016-01-19 11:39

Міністр транспорту ФРН закликав Меркель терміново закрити кордони для біженців

Високопосадовець наголосив, що Німеччина більше нездатна приймати мігрантів і повинна зупинити їх прибуття.

Міністр транспорту ФРН Александер Добріндт закликав канцлера Ангелу Меркель закрити для біженців кордони Німеччини, стверджуючи, що Берлін повинен діяти самотужки, якщо він не може досягти згоди з Європою.

Міністр заявив, що Німеччина більше нездатна показувати світу «дружелюбне обличчя» (фраза, яку використовувала Меркель щодо біженців, які прибували до ФРН), і що у випадку, коли число мігрантів у країні не зменшиться найближчим часом, Німеччина повинна діяти самостійно.

«Мені постійно радять, що ми повинні підготувати себе до неможливості уникнення закриття кордонів», – наголосив Добріндт, який також є членом Баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС). 

Добріндт розкритикував аргумент канцлера, що закриття кордону може поставити під загрозу проект європейської інтеграції. «Висновок, що закриття кордону стане крахом процесу об’єднання Європи, є помилковим. Правда перебуває в зворотному напрямку. Якщо не закрити кордони, якщо далі «плисти за течією», то це поставить Європу на коліна», - заявив міністр.

ХСС, баварська «сестра» партії Ангели Меркель «Християнсько-демократичний союз» (ХДС), збільшила тиск на канцлера за її політику політики «відкритих дверей» для біженців, чисельність яких у Німеччині перевищила 1.100.000 протягом 2015 році.

Лідер ХСС Хорст Зеехофер, заявив про намір надіслати федеральному уряду письмове прохання протягом найближчих двох тижнів відновити «впорядковані умови» на кордонах країни.

Баварія є основною точкою входу для біженців до Німеччини.

Нагадаємо, Німеччина вже запланувала спростити правила депортації після нападів у Кельні та висунула ультиматум країнам Північної Африки.

схожі новини