Новини 10:47

Денис Казанський: Відбившись на фронтах, країна продовжує ігнорувати внутрішнього ворога

За словами журналіста, не помічають не тільки депутатів парламенту, які голосували за диктаторські закони 16 січня, а й численних мерів міст Донбасу, які проводили на місцях незаконний референдум про «незалежність» «ДНР» і «ЛНР», депутатів місцевих рад, які брали участь в організації цього референдуму.

Давши відсіч агресору на фронтах, країна продовжує нібито не помічати внутрішнього ворога, що, як і раніше, спокійно працює в тилу. Про це пише журналіст «Тижня» Денис Казанський.

За його словами, не помічають не тільки депутатів парламенту, які два роки тому голосували шляхом підняття рук за диктаторські закони 16 січня, а й численних мерів міст Донбасу, які проводили на місцях незаконний референдум про «незалежність» «ДНР» і «ЛНР», депутатів місцевих рад, які брали участь в організації цього референдуму, блокували пересування українських військ та повідомляли про них бойовикам і російським найманцям.

«Можливо, хтось думає, що винні розкаялися і все усвідомили. Це вкрай помилкова думка. Сьогодні люди, які провокували в Україні війну й розпалювали міжнаціональну та міжрегіональну ворожнечу, займаються тим самим, чим займалися до 2014 року. Вони старанно роздмухують нову політичну кризу, яка, за їхнім задумом, повинна повернути їх до влади», - йдеться в матеріалі.

За словами Казанського, є цілком очевидним, що люди, вороже налаштовані щодо України, не поміняли своїх переконань і не ведуть активної руйнівної антидержавної діяльності лише тому, що нині цьому не сприяє ситуація.

Він упевнений, що наступна політична криза, яка може початися в будь-який момент, додасть їм нових сил і призведе до неодмінної активізації гібридної війни проти України. Яка, нагадаємо, ще не закінчена.

У зв'язку з цим журналіст зазначає, що, вкладаючи зброю в руки своїх ворогів, не варто розраховувати на великодушність.

«На жаль, багато хто в Україні досі ставиться до таких застережень так само легковажно, як і до початку війни 2014 року, коли будь-які розмови про агресивні плани Росії щодо України оголошувалися дурницями та божевіллям. Це штовхає нас до рецидиву подій 2014-го, запобігти якому ще не пізно. Але для того потрібно хоча б почати боротися, а не віддавати злочинцям ініціативу без бою та чекати, доки вони вдарять у спину», - наголосив Казанський.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини