Новини 2016-01-29 15:05

Німецька поліція повідомила про рекордне зростання нападів на гуртожитки біженців

Протягом 2015 року відбулося 1005 атак на пункти розміщення шукачів притулку.

Кількість нападів на гуртожитки мігрантів у Німеччині зросла у 5 разів протягом 2015 року, повідомила німецька поліція у п’ятницю, 29 січня.

Загальне сума атак на помешкання біженців у 2015 році склала 1,005, у порівнянні зі 199 у 2014 році, що стало рекордною цифрою, йдеться в доповіді поліції. У 90% випадків під підозрою знаходяться ультраправі активісти.

Торік рекордні 1,1 мільйона чоловік шукали притулку в Німеччині. Більшість з них прибувають з охопленої війною Сирії. Місцева влада докладає титанічних зусиль, щоб розмістити їх.

Німеччина розширює свій список безпечних країн, сподіваючись приборкати наплив біженців. Правляча коаліція планує оголосити Марокко, Алжир і Тунісу безпечними країнами походження, що значно спрощує процедуру відправки мігрантів назад, зазначив віце-канцлер Зігмар Габріель.

Торік Німеччина зробила те ж саме щодо декількох балканських народів, у тому числі Албанії, Боснії і Герцеговини та Косово, скоротивши велику кількість мігрантів, що претендують притулок.

Як повідомлялося, Німеччина запланувала спростити правила депортації після нападів у Кельні.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кельна, біля головного вокзалу та поблизу Кельнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє "арабське чи північноафриканське" походження оточили, напали та пограбували жінок, внаслідок чого кількість заяв до поліції сягнула 516.

Водночас канцлер Німеччини Ангела Меркель відмовилась встановити верхню межу прийому біженців.

 

схожі новини