Новини 2016-03-03 12:01

СБУ викрила схему оформлення закордонних паспортів для "ДНР" у Маріуполі

В організації корупційної схеми запідозрили високопосадовців Держміграційної служби.

У Маріуполі незаконно виготовляли паспорти для виїзду за межі України, які після цього переправляли замовникам на території «ДНР». Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки.

«Правоохоронці задокументували численні випадки заочного оформлення закордонпаспортів  громадянам, які перебувають на тимчасово окупованих терористами територіях. Готові документи кур’єрами переправлялися до т.зв. «ДНР». Перевіряється інформація щодо отримання паспортів учасниками незаконних збройних формувань бойовиків», – йдеться у тексті.

За інформацією спецслужби, схему організували високопосадовці Державної міграційної служби у Донецькій області.

«Чиновники через «дружні» туристичні фірми оформляли за прискореною процедурою закордонні паспорти місцевим мешканцям. Вартість «послуги» стартувала від 2 тис. грн.

Працівники спецслужби спільно з прокуратурою затримали у робочому кабінеті одного з керівників міграційної служби під час отримання від посередника понад 10 тис. грн за видачу паспортів», – зазначили у повідомленні.

Під час обшуків у службових кабінетах міграційної служби та в офісах турфірм правоохоронці вилучили 120 тис. грн, $14 тис. та документацію, яка підтверджує незаконну видачу паспортів.

Чиновнику повідомлено про підозру у злочині за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу, його затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Слідство наразі триває.

Як повідомлляося, у лютому стало відомо про розслідування видачі паспортів України причетним до «ЛНР» особам посадовцями міграційної служби на Луганщині.

схожі новини