Новини 2016-03-11 09:34

Вихід Савченко із сухого голодування відбувається зі значними ускладненнями – адвокат

За словами Полозова, Надія Савченко потребує невідкладної допомоги лікарів, проте українські медики так і не отримали до неї доступу.

Вихід утримуваної в Росії української льотчиці Надії Савченко із сухого голодування відбувається зі значними ускладненнями. Про це повідомив адвокат українки Ніколай Полозов у Facebook.

«Вчора її рвало водою, яку вона намагалася пити. Крім цього стан її і без того виснаженого здоров'я стає все гіршим. Позначається стара проблема з каменями в нирках, загострена стресом для організму у вигляді голодування (особливо, сухого). Висока температура, що не спадає вже кілька днів свідчить, як мінімум, про серйозне запалення внутрішніх органів», – написав адвокат.

Полозов наполягає, що зараз необхідно провести термінове медичне обстеження Савченко, яка, втім, не підпускає до себе російських медиків.

«Разом з тим, українські медики все ще перебувають у Ростові-на-Дону, так і не отримавши дозволу від російської влади на зустріч і обстеження Надії…

Так чи інакше, Надії Савченко терміново потрібно хоча б медичне обстеження для оцінки поточного стану здоров'я, визначення потенційних ризиків і правильного виходу з сухого голодування», – вважає Полозов.

За словами адвоката, російський омбудсмен Елла Памфілова «не проявляє будь-якої активності щодо долі Надії».

«Всі двері в Росії для Надії закриті, а Україна зараз об'єктивно нічим не може оперативно допомогти заручниці», – написав адвокат.

Нагадаємо, 10 березня Савченко припинила сухе голодування. Президент України Петро Порошенко доручив звернутися до Німеччини з проханням направити лікарів до Савченко.

схожі новини