Новини 2016-03-24 16:10

У «Народному фронті» заявили, що БПП вніс кандидатуру на посаду нового голови уряду

Йдеться про нинішнього спікера парламенту Володимира Гройсмана.

Фракція «Блоку Петра Порошенка» запропонувала колегам по парламенту кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра. Про це заявив голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, передала прес-служба цієї партії.

«Ми вітаємо, що БПП нарешті відгукнувся на нашу пропозицію щодо необхідності вирішення політичної кризи і вніс власну кандидатуру на посаду Глави Уряду. Тепер потрібно забезпечити формування коаліції у конституційний спосіб та напрацювати відповідну коаліційну угоду в контексті програми нового кандидата у прем’єри та склад уряду», – розповів Бурбак.

Також він уточнив, що йдеться про Гройсмана.

«Фракція «Народний фронт» розгляне пропозицію наших партнерів з БПП щодо кандидатури Володимира Гройсмана та принципів формування нової коаліції і визначиться щодо своїх подальших кроків», - додав він.

У прес-службі БПП наразі офіційно не коментували цю інформацію.

16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.