Новини 2016-04-06 10:22

Адвокат запевнив, що Савченко не етапуватимуть під час голодування

Фейгін припускає, що Надії таки доведеться підпустити до себе російських лікарів.

На час голодування Надію Савченко нікуди із СІЗО не етапують проте їй, найімовірніше, доведеться підпустити до себе російських медиків. Про це у коментарі журналістам заявив адвокат українки Марк Фейгін.

«У цьому немає ніяких сумнівів, що вона перестала пити воду – це точно. Завтра я її побачу, дізнаюся, як її стан здоров'я, що там відбувається. Але абсолютно точно, що її не етапують на момент голодування. Там є черговий лікар, який у СІЗО міряє у неї температуру і тиск. Вона не підпускала тих, які збиралися брати кров із вени. Зараз ми це питання будемо обговорювати, сподіваюся, від цього вона тепер уже не відмовиться, оскільки іншої альтернативи немає – ні українських, ні німецьких лікарів, які могли б це зробити немає. Тому, швидше за все, з високим ступенем ймовірності, російських лікарів допустять», – повідомив він.

Нагадаємо, російський суд ув’язнив Надію Савченко на 22 роки, українка відмовилася оскаржити вирок суду в останній можливий день. Згодом стало відомо, що Надія повністю відмовилася від їжі, але вживає воду. Проте 6 квітня Савченко розпочала безстрокове сухе голодування.

схожі новини