Новини 09:15

Інтенсивність конфлікту на Донбасі залежить від завдань, які ватажки бойовиків отримують з Кремля – Генштаб

Бойовики продовжують отримувати зброю, боєприпаси, паливо з РФ через ту частину державного кордону, яка не контролюється прикордонними службами України.

Інтенсивність конфлікту в зоні АТО залежить від завдань, які отримують ватажки бойовиків від російського керівництва. Про це заявив спікер генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

«На сьогоднішній день ми маємо ситуацію конфлікту низької інтенсивності. Але це не значить, що ми можемо почуватися відносно в безпеці. Тому що бойовики продовжують отримувати зброю, боєприпаси, паливо з РФ через ту частину державного кордону, яка не контролюється прикордонними службами нашої країни. Отже, вести мову про те, що ми маємо певну тенденцію до зниження загострення ситуації на сході, на сьогодні не доводиться. Ситуація буде залежати від завдань, які отримують ватажки бойовиків», – заявив він.

Він додав, що все залежить від тих рішень і планів, «які є за кремлівськими стінами, і від рівня готовності ЗСУ оперативно та ефективно протидіяти цим планам».

Як повідомлялося, упродовж минулої доби в зоні проведення антитерористичної операції бойовики 79 разів відкривали вогонь уздовж всієї лінії фронту.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...