Новини 2016-04-19 21:59

Савченко призупинила голодування до травневих свят - адвокат

Якщо всі домовленості та обіцянки політиків будуть дотримані, льотчиця зовсім відмовиться від голодування.

Льотчиця Надія Савченко призупинила голодування, сподіваючись, що політики виконають свої обіцянки щодо її звільнення. Про це розповів адвокат Ніколай Полозов.

"Передусім хочу підкреслити, що Савченко голодування не припинила, а лише призупинила. Якщо всі домовленості та обіцянки політиків будуть дотримані, то вона зовсім відмовиться від нього. А якщо ні, то може поновити. Для себе Надія позначила дату, після якої визначатиметься з подальшим рішенням. Найімовірніше, це - травневі свята. Дуже хочеться вірити, що доти ситуація проясниться", - пояснив Полозов.

За його словами, Надія поки що тільки почала пити воду. Через якийсь час почне приймати підтримувальні суміші. Загалом стан здоров'я у неї наразі більш-менш стабільний. Це пов'язано з тим, що якщо раніше крапельниці їй робили раз на три дні, то останнім часом - щодня. Головна проблема здоров'я Савченко пов'язана з нирками.

Нагадаємо, російський суд ув’язнив Надію Савченко на 22 роки, українка відмовилася оскаржити вирок суду в останній можливий день. Згодом стало відомо, що Надія повністю відмовилася від їжі, але вживала воду. Проте 6 квітня Савченко розпочала безстрокове сухе голодування.

19 квітня після розмови з Порошенком льотчиця припинила сухе голодування.

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 100 characters
 

схожі новини